16.7 C
Tehran

⭕️ضرب و شتم شکیلا منفرد و مژگان کشاورز…

خواندنی

⭕️ضرب و شتم شکیلا منفرد و مژگان کشاورز در زندان قرچک ورامین

🆔@javanmardi77

چند زندانی سیاسی محبوس در زندان قرچک ورامین توسط یک زندانی متهم به جرائم عمومی، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش آواتودی، حسین منفرد پدر شکیلا منفرد با انتشار مطلبی در حساب توییتر از مورد ضرب و شتم قرار گرفتن چند زندانی سیاسی در زندان قرچک ورامین، توسط یک زندانی متهم به جرائم عمومی خبر داد.

بر اساس این گزارش، یک زندانی متهم به جرائم عمومی در زندان قرچک ورامین، روز یکشنبه ۲۸ شهریورماه، ضمن توهین و فحاشی به شکیلا منفرد و مژگان کشاورز، آنها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده است.

گفته شده، شکیلا منفرد در حالی که مشغول صحبت با یکی از دوستان خود بوده، این زندانی با مداخله در صحبت آنها، از نیروی تروریستی سپاه طرفداری کرده و خانم منفرد را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

همچنین مژگان کشاورز نیز که از خانم منفرد طرفداری کرده، مورد ضرب و شتم این زندانی قرار گرفته است.

در این میان، صبا کردافشاری دیگر زندانی سیاسی نیز به دلیل دفاع از خانم‌ها منفرد و کشاورز، مورد حمله واقع شده است.

زندانی متهم به جرائم عمومی به این زندانیان سیاسی گفته است: من زندانیان سیاسی را می‌کشم، زیرا آنها حق ندارند جایی که زندانیان عمومی هستند، حضور داشته باشند.

زندانیان سیاسی، پیشتر نیز در پی عدم رعایت اصل تفکیک جرائم از سوی مسئولان زندان، به دست تعدادی از زندانیان جرائم عمومی مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند.

این اولین باری نیست که زنان زندانی سیاسی در زندان قرچک ورامین به دست زندانیان عادی و با تحریک عوامل زندان مورد ضرب و شتم و تهدید قرار می‌گیرند.

https://t.me/javanmardi77/63015

More articles

- Advertisement -spot_img ⭕️ضرب و شتم شکیلا منفرد و مژگان کشاورز در زندان قرچک ورامین 🆔@javanmardi77چند زندانی سیاسی محبوس در زندان قرچک ورامین توسط یک زندانی متهم به جرائم عمومی، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.به گزارش آواتودی، ح

جدیدترین مقاله