18.7 C
Tehran

ایران؛ سریع‌ترین کشور در واکسیناسیون استبهرام عین‌اللهی، وزیر…

خواندنی

ایران؛ سریع‌ترین کشور در واکسیناسیون استبهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت:🔻در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا، تا تیرماه ۵ میلیون دُز واکسن در کشور تزریق شده بود اما امروز بیش از ۶۹ میلیون دُز واکسن کرونا تزر
irforinews
لحظه به لحظه از مهم ترین رویدادهای ایران و جهان باخبر شوید @AloForinews ☞ روابط عمومی @ArtizhenGroup ☞ تبلیغات
ایران؛ سریع‌ترین کشور در واکسیناسیون است

بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت:

🔻در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا، تا تیرماه ۵ میلیون دُز واکسن در کشور تزریق شده بود اما امروز بیش از ۶۹ میلیون دُز واکسن کرونا تزریق شده طوری که در سایت ها و مراجع بین المللی عنوان می‌شود که سریع‌ترین کشور در واکسیناسیون، ایران است و این قدرت ما را نشان می دهد.

🔻در یک هفته به اندازه کل جمعیت امارات یعنی ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شد که ناشی از مشارکت جدی مردم در واکسیناسیون بود.

🔻وقتی مردم، بسیجیان و نیروهای مسلح و سایر دستگاه ها به صحنه آمدند، موفق شدیم و اگر می‌خواستیم صرفا با کارکنان حوزه سلامت، واکسیناسیون را انجام دهیم، بیش از یکسال زمان می برد.

@irForiNews

More articles

- Advertisement -spot_img ایران؛ سریع‌ترین کشور در واکسیناسیون استبهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت:🔻در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا، تا تیرماه ۵ میلیون دُز واکسن در کشور تزریق شده بود اما امروز بیش از ۶۹ میلیون دُز واکسن کرونا تزر

جدیدترین مقاله