15.6 C
Tehran

🔴مرگ دو تبعه ایرانی در زندان سری‌لانکا بر…

خواندنی

🔴مرگ دو تبعه ایرانی در زندان سری‌لانکا بر اثر «استفاده از مایع ضدعفونی‌کننده»

و تبعه ایرانی که در یک زندان فوق امنیتی سری‌لانکا نگهداری می‌شدند بر اثر «نوشیدن مایع ضدعفونی‌کننده» جان خود را از دست دادند.

این اتفاق شب چهارشنبه ۲۱ مهر رخ داده است.

چاندانا اکانایاکه، سخنگوی زندان کلمبو رماند،گفته است ۱۰ ایرانی دیگر پس از نوشیدن همان مایع ضدعفونی‌کننده به بیمارستان منتقل شدند.

او اظهار داشت: این مواد ضدعفونی‌کننده را سفارت جمهوری اسلامی ایران برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در اختیار زندانیان قرار داده بود.

وضعیت زندانیان بستری شده وخیم نیست.

این گزارش می‌افزاید که ایرانیان یاد شده به‌دلیل قاچاق هروئین زندانی شده‌اند!
🆔 @sedaiazadi

🔴مرگ دو تبعه ایرانی در زندان سری‌لانکا بر اثر «استفاده از مایع ضدعفونی‌کننده»و تبعه ایرانی که در یک زندان فوق امنیتی سری‌لانکا نگهداری می‌شدند بر اثر «نوشیدن مایع ضدعفونی‌کننده» جان خود را از دست دادن 🔴مرگ دو تبعه ایرانی در زندان سری‌لانکا بر اثر «استفاده از مایع ضدعفونی‌کننده»و تبعه ایرانی که در یک زندان فوق امنیتی سری‌لانکا نگهداری می‌شدند بر اثر «نوشیدن مایع ضدعفونی‌کننده» جان خود را از دست دادن

More articles

- Advertisement -spot_img 🔴مرگ دو تبعه ایرانی در زندان سری‌لانکا بر اثر «استفاده از مایع ضدعفونی‌کننده»و تبعه ایرانی که در یک زندان فوق امنیتی سری‌لانکا نگهداری می‌شدند بر اثر «نوشیدن مایع ضدعفونی‌کننده» جان خود را از دست دادن

جدیدترین مقاله