18.7 C
Tehran

⭕️لزوم حضوری شدن کلاس‌های مدرسه برای بهره‌وری بیشتر…

خواندنی

⭕️لزوم حضوری شدن کلاس‌های مدرسه برای بهره‌وری بیشتر دانش آموزان/ والدین واکسیناسیون فرزندان خود را جدی بگیرند

🔸محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت:

🔹احتمال ابتلا به کرونا در دانش‌آموزی که واکسینه می‌شود کم است، حتی احتمال اینکه بیماری کرونای شدید را بگیرد بسیار کم‌تر می‌شود و از سوی دیگر در زمینه مرگ و میر نیز آمار به صفر می‌رسد.

🔹کلاس‌های مدرسه باید حضوری باشند تا دانش آموزان از مزایای آن بهره ببرند و در صورتی که دانش آموزی واکسینه نشده باشد جان دیگر دانش آموزان را که دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند را به خطر می‌اندازد.

🔹والدین باید واکسیناسیون فرزندان خود را جدی بگیرند و به شایعات توجه نکنند، چرا که واکسیناسیون مهمترین اهرم برای مبارزه با بیماری است.

🔹همه مسائل به واکسن خلاصه نمی‌شود و کنار آن سایر دستورالعمل‌های بهداشتی نیز باید رعایت شود.

🆔 @YjcNewsChannel

⭕️لزوم حضوری شدن کلاس‌های مدرسه برای بهره‌وری بیشتر دانش آموزان/ والدین واکسیناسیون فرزندان خود را جدی بگیرند🔸محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت:🔹احتمال ابتلا به کرونا در د ⭕️لزوم حضوری شدن کلاس‌های مدرسه برای بهره‌وری بیشتر دانش آموزان/ والدین واکسیناسیون فرزندان خود را جدی بگیرند🔸محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت:🔹احتمال ابتلا به کرونا در د

More articles

- Advertisement -spot_img ⭕️لزوم حضوری شدن کلاس‌های مدرسه برای بهره‌وری بیشتر دانش آموزان/ والدین واکسیناسیون فرزندان خود را جدی بگیرند🔸محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت:🔹احتمال ابتلا به کرونا در د

جدیدترین مقاله