10.9 C
Tehran

روایت فارس، خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران از…

خواندنی

روایت فارس، خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران از تجمع امروز در زاینده رود: نیروی انتظامی با استفاده از گاز اشک‌آور تجمع کنندگان را متفرق کرد .👈فارس نوشت: امروز صبح حدود ۵۰۰ نفر در بستر زاینده رود تجمع
montakhab
تمام خبرهای این کانال انتخاب شده خبر گزاری‌های رسمی است تبلیغات::point_down: https://t.me/mojezetabligh/245
روایت فارس، خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران از تجمع امروز در زاینده رود: نیروی انتظامی با استفاده از گاز اشک‌آور تجمع کنندگان را متفرق کرد .

👈فارس نوشت: امروز صبح حدود ۵۰۰ نفر در بستر زاینده رود تجمع کردند. بیشتر این افراد با توجه به نوع پوشش و سن و سالشان شباهتی با کشاورزان اصفهان نداشتند.
👈این در حالی است که کشاورزان اصفهانی از صبح دیروز در توافق با مسئولان استانی به تجمع اعتراضی خود در بستر خشک زاینده‌رود پایان دادند. شامگاه پنجشنبه ۲ چادر کشاورزان نیز مورد تعرض عده‌ای قرار گرفت و ویدیوی آتش گرفتن آن‌ها در فضای مجازی پخش شد.
👈با توجه به فراخوان ضد انقلاب در روزهای اخیر و پایان اعتراض صنفی کشاورزان پلیس با حضور پرتعداد خود به تجمع امروز پایان داد. نیروهای انتظامی برای تامین امنیت و جلوگیری از خشونت و تحرک فرصت طلبان، با استفاده گاز اشک‌آور تجمع کنندگان را متفرق کرد.
👈آنگونه که وحیدا، عضو هیات مدیره صنف کشاورزان اعلام کرده، کشاورزان مطالبات خود را طبق قولی که استاندار داده و مصوبه‌هایی پیگیری خواهند کرد و این کشاورزان در حال حاضر هیچ تجمعی ندارند.
@akhbar_montakhab

More articles

- Advertisement -spot_img روایت فارس، خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران از تجمع امروز در زاینده رود: نیروی انتظامی با استفاده از گاز اشک‌آور تجمع کنندگان را متفرق کرد .👈فارس نوشت: امروز صبح حدود ۵۰۰ نفر در بستر زاینده رود تجمع

جدیدترین مقاله