11.9 C
Tehran

🔺هاشمی طبا: نمایندگان مجلس توان علمی و قدرت…

خواندنی

🔺هاشمی طبا: نمایندگان مجلس توان علمی و قدرت ریسک‌پذیری و بضاعت علمی و سیاسی را ندارند

فعال سیاسی اصلاح‌طلب:
🔹نمایندگان مجلس آن بضاعت علمی و سیاسی را ندارند که درباره مسائل معیشتی تصمیم‌گیری کنند، آنان درباره سگ‌گردانی و ماهواره صحبت می‌کنند برای این‌که نمی‌توانند به مسائل اقتصادی کشور ورود داشته باشند.
🔹مجلسی‌ها برای این که به مسائل اقتصادی ورود کنند، باید توان علمی و قدرت ریسک‌پذیری را داشته باشند که این مهم در آنان وجود ندارد و اگر بخواهند به این مسائل ورود کنند، باید تصمیمات بزرگ بگیرند که این‌گونه نیستند.
🔹امروز دائما از معیشت گفته می‌شود مسئولان حرف‌های اقتصادی می‌زنند در حالی که تهدید مملکت چیز دیگری است و تقریبا گوشه‌هایی از آن را خوزستان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری مشاهده کردیم.
🔹تهدیدات امروز کشور ما آب و خاک است، به اعتقاد من رئیس‌جمهور باید به گفتمان حفظ ایران بازگردد زیرا اگر ایران حفظ نشود، معیشت هم روی هوا خواهد رفت.
@akharinkhabar

🔺هاشمی طبا: نمایندگان مجلس توان علمی و قدرت ریسک‌پذیری و بضاعت علمی و سیاسی را ندارندفعال سیاسی اصلاح‌طلب:🔹نمایندگان مجلس آن بضاعت علمی و سیاسی را ندارند که درباره مسائل معیشتی تصمیم‌گیری کنند، آنان د 🔺هاشمی طبا: نمایندگان مجلس توان علمی و قدرت ریسک‌پذیری و بضاعت علمی و سیاسی را ندارندفعال سیاسی اصلاح‌طلب:🔹نمایندگان مجلس آن بضاعت علمی و سیاسی را ندارند که درباره مسائل معیشتی تصمیم‌گیری کنند، آنان د

More articles

- Advertisement -spot_img 🔺هاشمی طبا: نمایندگان مجلس توان علمی و قدرت ریسک‌پذیری و بضاعت علمی و سیاسی را ندارندفعال سیاسی اصلاح‌طلب:🔹نمایندگان مجلس آن بضاعت علمی و سیاسی را ندارند که درباره مسائل معیشتی تصمیم‌گیری کنند، آنان د

جدیدترین مقاله