15.1 C
Tehran

⭕تحولات احتمالی گوگل در زمینه حریم خصوصی کاربران🔸️بنا…

خواندنی

تحولات احتمالی گوگل در زمینه حریم خصوصی کاربران

🔸️بنا بر گزارش رویترز؛ سازمان رقابت و بازار (CMA) در حال بررسی طرح گوگل برای قطع پشتیبانی از برخی از کوکی‌ها در کروم است.

🔹️گوگل در ماه ژوئن تغییراتی را از جمله اجازه دادن به CMA برای ایفای نقش نظارتی در طرح خود که «جعبه ایمنی حریم خصوص» نامیده می‌شود، اعمال کرد.

🔹️این شرکت فناوری تعهدات جدیدی برای رفع برخی نگرانی‌های باقی‌مانده CMA، از جمله کاهش دسترسی به آدرس‌های IP و شفاف‌سازی در مورد اطلاعاتی که می‌تواند استفاده کند، داده که هم اکنون در حال بررسی است و در صورت پذیرش، در سطح جهانی اعمال خواهند شد.

🆔 @YjcNewsChannel

⭕تحولات احتمالی گوگل در زمینه حریم خصوصی کاربران🔸️بنا بر گزارش رویترز؛ سازمان رقابت و بازار (CMA) در حال بررسی طرح گوگل برای قطع پشتیبانی از برخی از کوکی‌ها در کروم است.🔹️گوگل در ماه ژوئن تغییراتی را ⭕تحولات احتمالی گوگل در زمینه حریم خصوصی کاربران🔸️بنا بر گزارش رویترز؛ سازمان رقابت و بازار (CMA) در حال بررسی طرح گوگل برای قطع پشتیبانی از برخی از کوکی‌ها در کروم است.🔹️گوگل در ماه ژوئن تغییراتی را

More articles

- Advertisement -spot_img ⭕تحولات احتمالی گوگل در زمینه حریم خصوصی کاربران🔸️بنا بر گزارش رویترز؛ سازمان رقابت و بازار (CMA) در حال بررسی طرح گوگل برای قطع پشتیبانی از برخی از کوکی‌ها در کروم است.🔹️گوگل در ماه ژوئن تغییراتی را

جدیدترین مقاله