10.9 C
Tehran

واقعی کردن قیمت آب باعث ترغیب مردم به…

خواندنی

واقعی کردن قیمت آب باعث ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف می شود🔹 حسین بهمن آبادی، کارشناس حوزه آب و فاضلاب: بحث مدیریت منابع آب به چندین عامل وابسته است که یکی از مهم ترین این عوامل، همکاری مشترکان است.
irnews
گلچین اخبار رسمی ایران و جهان :pushpin: #با_حضور_شخصیت_های_مطرح_کشوری تبلیغات:arrow_lower_left: @Shoyrad_Agency ارسال سوژه:point_down: @Ravabet_Omomi24 خبر تهران:arrow_lower_left: @Tehran_News24 خبر کرج:arrow_lower_left: @akhbare_karj خبر قزوین:arrow_lower_left: @Qazvin_news24 خبر ارز/سکه/خودرو:arrow_lower_left: @Arz_News24 ایران گردی:arrow_lower_left: @iran_gardi24
واقعی کردن قیمت آب باعث ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف می شود

🔹 حسین بهمن آبادی، کارشناس حوزه آب و فاضلاب: بحث مدیریت منابع آب به چندین عامل وابسته است که یکی از مهم ترین این عوامل، همکاری مشترکان است. این همکاری به معنای کم مصرف کردن آب نیست بلکه می‌بایست آب را درست مصرف کرد.

🔹 ما یاد گرفته ایم با صرف هزینه های سنگین تبلیغاتی و رسانه ای به مردم بگوییم که آب را کمتر مصرف کنند در حالی که این کار خسارت زدن به بیت المال است. آنچه برای ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف اثربخش بوده است، واقعی کردن قیمت آب است.

خب خداروشکر مسئولین روش کنترل بحران رو خوب یاد گرفتن
افزایش قیمت = کنترل بحران

@IRNews_24

واقعی کردن قیمت آب باعث ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف می شود🔹 حسین بهمن آبادی، کارشناس حوزه آب و فاضلاب: بحث مدیریت منابع آب به چندین عامل وابسته است که یکی از مهم ترین این عوامل، همکاری مشترکان است. واقعی کردن قیمت آب باعث ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف می شود🔹 حسین بهمن آبادی، کارشناس حوزه آب و فاضلاب: بحث مدیریت منابع آب به چندین عامل وابسته است که یکی از مهم ترین این عوامل، همکاری مشترکان است.

More articles

- Advertisement -spot_img واقعی کردن قیمت آب باعث ترغیب مردم به رعایت الگوی مصرف می شود🔹 حسین بهمن آبادی، کارشناس حوزه آب و فاضلاب: بحث مدیریت منابع آب به چندین عامل وابسته است که یکی از مهم ترین این عوامل، همکاری مشترکان است.

جدیدترین مقاله